Ogólnie uważam, że wszystko było BARDZO dobre. Bardzo czysty. Bezproblemowe zameldowanie i wymeldowanie. Parking. Po prostu polecić.
Trzy małe sugestie: 1. Lampka nocna nie działała - zgłosiłem to podczas wymeldowania.
2. Brak wieszaka na ręcznik przy zlewie - bardzo dziwne
3. Świetne ekspresy do kawy, ale sama kawa zupełnie mi nie przypadła do gustu. Musiałem go tam zostawić.