Összességében szerintem minden NAGYON jó volt. Nagyon tiszta. Problémamentes be- és kijelentkezés. Parkolás. Egyszerűen ajánlani.
Három apró javaslat: 1. Egy éjjeli lámpa nem működött – jelentettem kijelentkezéskor.
2. Nincs horog a törölközőhöz a mosogató közelében - nagyon furcsa
3. Remek kávégépek, de magát a kávét egyáltalán nem szerettem. Ott kellett hagyni.