Celkově jsem si myslel, že všechno bylo VELMI dobré. Velmi čisté. Bezproblémové přihlášení a odhlášení. Parkoviště. Jednoduše doporučit.
Tři malé návrhy: 1. Noční lampička nefungovala – nahlásil jsem to při odhlašování.
2. Žádný háček na ručník u umyvadla - velmi zvláštní
3. Skvělé kávovary, ale samotná káva mi vůbec nesedla. Musel ho tam nechat.